الگوی قرآنی «جفرسون» برای قانونگذاری در آمریکا
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، خانم «دنیس اسپیلبرگ»( Denise Spellberg) دانش‌پژوه آمریکایی تاریخ اسلام و استاد دانشیار در مرکز پژوهش خاورمیانه در دانشگاه «تگزاس» در آستین است. او لیسانس خود را از کالج اسمیت در سال ۱۹۸۰ م و دکترایش را از دانشگاه کلمبیا در سال ۱۹۸۹م دریافت کرده‌ است.

دانشگاه اسلامی در سنگاپور تأسیس می‌شود

گروه بین‌الملل: سازمان اسلامی سنگاپور قصد دارد دانشگاه اسلامی با هدف پرورش رهبران مذهبی در کشور چندفرهنگی ـ مذهبی سنگاپور تأسیس کند.

وقتی چهره اسلام‌هراس به قرآن استناد می‌کند!

گروه بین‌الملل: كاربران شبكه‌های اجتماعی ویدئوی سخنرانی نخست‌وزیر جدید انگلیس را که در آن با استناد به قرآن، مدعی دفاع از اسلام شده است، بازنشر دادند.

دومین نشست «قرآن کلام خدا یا رویای نبی» فردا برگزار می‌شود

گروه دانشگاه: دومین میزگرد انجمن اندیشه و قلم با عنوان «قرآن کلام خدا یا رویای نبی» ساعت ۱۷:۳۰ فردا برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، دومین میزگرد انجمن اندیشه و قلم با عنوان «قرآن کلام خدا یا رویای نبی» ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه ۲۳ تیرماه، برگزار می شود.

پاسخگویی به شبهات در نرم‌افزار «قرآن و مستشرقان»

گروه فضای مجازی:‌ مدیر مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه در مورد نرم‌افزار قرآن و مستشرقان ابراز کرد: این نرم افزار با رویکرد پاسخگویی به شبهات مستشرقان و معرفی فعالیت‌هی آن‌ها در مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه تولید شده است.

حجت‌الاسلام رضایی اصفهانی معتقد است واکنش جامعه قرآنی نسبت به پاسخ دادن به شبهات کتاب«نقد قرآن»، مانند کبکی است که سر خود را در برف فرو کرده است.

رئیس دانشگاه عالی قرآن و حدیث المصطفی(ص) در ادامه پاسخ به شهات قرآنی کتاب نقد قرآن به تبیین دو نظریه «منطقة‌الفراغ» شهید صدر و «بطن» آیت‌الله معرفت در این باره پرداخت.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از فرا سی ام اس