رونمایی نرم افزار فتنه تکفیر

با عنایات خداوند متعال و الطاف ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و در سایه توجهات عصاره خلقت حضرت بقیة الله الاعظم (عج) نرم افزار « فتنه تکفیر» پس از بیش از 15 ماه فعالیت علمی و پژوهشی در روز چهارشنبه 7/12/1393 با حضور فضلا، اساتید و اقشار تأثیر گذار در سالن همایش های سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.

 

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین نمازی با خوش آمدگویی به حضار، به تشریح اهمیت مبحث جریان های تکفیری پرداختند. سپس مهندس روح الله مؤمن نسب به عنوان سخنران اول همایش به ایراد سخنرانی با موضوع حضور جریان های تکفیری در فضای مجازی پرداخت.

عضو شوای عالی مجازی کشور

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین علیزاده موسوی رئیس پژوهشکده حج و زیارت به عنوان سخنران اصلی همایش به بررسی جریان های تکفیری در جهان اسلام و ضرورت مقابله با این جریان ها پرداختند. ایشان با تقدیر و تشکر از فعالیت انجام شده، تلاش در این زمینه را لازم دانسته و ورود به این حوزه های جدید را خواستار شدند.

رئیس پژوهشکده حج و زیارت

پیش از انجام رونمایی حجة الاسلام سعیدی فاضل مسئول پژوهش مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه به معرفی روند پژوهش و نرم افزار « فتنه تکفیر» پرداخت.

مسئول پژوهش مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه

 

در پایان مراسم با حضور مسئولین محترم سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس پژوهشکده حج و زیارت این اثر رونمایی شد.

رونمایی از نرم افزار

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید ...


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از فرا سی ام اس