کتاب تمدن نوین اسلامی کتاب سال استان شد

کتاب تمدن نوین اسلامی کتاب سال استان شد.
در هفدهمین دوره آیین انتخاب کتاب سال خراسان، هزار و ۹۵۷ عنوان کتاب چاپ اول مربوط به شش ماهه دوم سال ۱۳۹۸ و سال ۱۳۹۹ به دبیرخانه انتخاب کتاب سال رسید که پس از داوری مرحله اول تعداد ۳۷۸عنوان به مرحله دوم راه یافت.

سپس درمرحله دوم پس از داوری،  ۱۹۲ عنوان در موضوع های ادبیات، روانشناسی، علوم تربیتی، ادبیات پایداری وعلوم اجتماعی و سیاسی، دین، هنر فرهنگ و هویت ایرانی توسط هیات داوران منتخب و در مرحله سوم داوری ۵۶ عنوان به مرحله بعد راه پیدا کرد و

در مرحله نهایی، ۶ عنوان کتاب در حوزه‌های ادبیات، ادبیات پایداری، علوم سیاسی، دین، فرهنگ و هنر و هویت ایرانی برگزیده شده اند. در حوزه ادبیات، کتاب «رباعیات مولانا» از علی برادران راد، در حوزه ادبیات پایداری مریم قربان‌زاده با کتاب «خاتون و قوماندان»، در دسته فرهنگ و هنر و هویت ایرانی، کتاب «یادش‌بخیر» از علی میری، در حوزه دین، کتاب «فقه استدلالی دیات» از سید عبدالهادی مرتضوی، در حوزه علوم سیاسی دو کتاب «تمدن نوین اسلامی» نوشته روح‌ا... سعیدی فاضل و «رسانه شمشیر دودم» از مرحوم عباس تیموری برگزیده‌های کتاب سال هفدهمین دوره کتاب سال در خراسان رضوی بودند.
 
همچنین انتشارات ستاره‌ها به مدیر مسئولی سعید محسن‌زاده کاشانی، ناشر برگزیده این دوره از کتاب سال شد.

کتاب تمدن نوین اسلامی از منظر مقام معظم رهبری اثری چهار جلدی به قلم حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعیدی فاضل است که در سال 1398 تألیف گردیده است.
رئیس و معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، معاونت فرهنگی سپاه امام‌رضا (ع)، رئیس اتحادیه ناشران خراسان رضوی، معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان رضوی از دیگر حاضران در این جلسه بودند.

 

لینک خبر در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری ایرنا: برگزیدگان هفدهمین دوره کتاب سال خراسان رضوی معرفی شدند

خبرگزاری ایسنا: برگزیدگان هفدهمین دوره کتاب سال خراسان رضوی معرفی شدند

خبرگزاری کتاب ایران

خبرگزاری صدا و سیما

خبرگزاری شهرآرا نیوز

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید ...


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از فرا سی ام اس