این نشست با حضور استاد محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرتضی نوروزی (استاد و پژوهشگر حوزه و دانشگاه) و اعضا و پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه در تاریخ 20 مهر ماه سال 1400 در واحد آموزش این مرکز برگزار گردید .

برای مشاهده بیشتر روی لینک کلیک فرمایید .

 

 


این نشست با حضور استاد محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین غلامی جامی (کارشناس ادیان و فرق اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی) و اعضا و پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه در تاریخ 1 مهر ماه1400 در واحد آموزش این مرکز برگزار گردید .

ایشان در این نشست به تبیین پراکندگی جغرافیایی اهل سنت ایران و تفاوت آرا و عقاید ایشان پرداختند.

از سلسله نشست های جریان شناسی نشست دوم "روش‌های تبلیغی در مناطق تلفیقی شیعه و اهل سنت" به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

از سلسله نشست های جریان شناسی نشست اول" طالبان؛ فرصتها، تهدیدها و چالشها" به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

نشست تخصصی «طرح هوشمندانه طبیعت» نقدی بر آتثیسم مدرن برگزار میگردد.

 

در این نشست از سری نشست‌های تخصصی مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه که در سه جلسه برگزار میگردد، استاد و پژوهشگر مرکز جناب آقای روح الله آگاه به نقد و بررسی آراء و نظرات آتئیست مدرن با تحلیل کتاب انسان خرمند نوح هراری مپردازد.

 

 

زمان برگزاری پنج شنبه‌ها ساعت 16 الی 18 در محل ساختمان آموزش مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه واقع در بولوار کلاهدوز/ کلاهدوز 43

این نشست هم زمان به صورت وبینار از سایت ال ام اس حوزه علمیه به نشانی : https://b2n.ir/nastouh قابل مشاهده است.

 

کتاب تمدن نوین اسلامی کتاب سال استان شد.
در هفدهمین دوره آیین انتخاب کتاب سال خراسان، هزار و ۹۵۷ عنوان کتاب چاپ اول مربوط به شش ماهه دوم سال ۱۳۹۸ و سال ۱۳۹۹ به دبیرخانه انتخاب کتاب سال رسید که پس از داوری مرحله اول تعداد ۳۷۸عنوان به مرحله دوم راه یافت.

مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی  آستان قدس رضوی و حوزه علمیه خراسان رضوی "نشست ظرفیت‌های تمدن ساز انقلاب اسلامی" را در روز چهارشنبه ۲۰ اسفند برگزار می کند.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از فرا سی ام اس