به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه  یازدهمین پیش نشست علمی کنفرانس تبلیغ جهانی دین با همکاری دبیرخانه این کنفرانس با موضوع الگوی تبلیغ بینا مذهبی در عرصه بین المل برگزار گردید

به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه  دوازدهمین پیش نشست علمی کنفرانس تبلیغ جهانی دین با همکاری دبیرخانه این کنفرانس با موضوع الگوی تبلیغ بینا مذهبی در عرصه بین المل برگزار گردید

این نشست با حضور استاد محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرتضی نوروزی (استاد و پژوهشگر حوزه و دانشگاه) و اعضا و پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه در تاریخ 20 مهر ماه سال 1400 در واحد آموزش این مرکز برگزار گردید .

برای مشاهده بیشتر روی لینک کلیک فرمایید .

 

 


این نشست با حضور استاد محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین غلامی جامی (کارشناس ادیان و فرق اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی) و اعضا و پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه در تاریخ 1 مهر ماه1400 در واحد آموزش این مرکز برگزار گردید .

ایشان در این نشست به تبیین پراکندگی جغرافیایی اهل سنت ایران و تفاوت آرا و عقاید ایشان پرداختند.

از سلسله نشست های جریان شناسی نشست دوم "روش‌های تبلیغی در مناطق تلفیقی شیعه و اهل سنت" به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

از سلسله نشست های جریان شناسی نشست اول" طالبان؛ فرصتها، تهدیدها و چالشها" به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

نشست تخصصی «طرح هوشمندانه طبیعت» نقدی بر آتثیسم مدرن برگزار میگردد.

 

در این نشست از سری نشست‌های تخصصی مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه که در سه جلسه برگزار میگردد، استاد و پژوهشگر مرکز جناب آقای روح الله آگاه به نقد و بررسی آراء و نظرات آتئیست مدرن با تحلیل کتاب انسان خرمند نوح هراری مپردازد.

 

 

زمان برگزاری پنج شنبه‌ها ساعت 16 الی 18 در محل ساختمان آموزش مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه واقع در بولوار کلاهدوز/ کلاهدوز 43

این نشست هم زمان به صورت وبینار از سایت ال ام اس حوزه علمیه به نشانی : https://b2n.ir/nastouh قابل مشاهده است.

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از فرا سی ام اس