درسنامه دیجیتالی جریان شناسی افراط گرایی در جهان اسلام تولید شد.

این دوره که به همت پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه طراحی و تولید گردیده است. در قالب بیست و چهار درس در دسترس علاقمندان به این حوزه قرار گرفت.
 

درسنامه دیجیتالی مدعیان دروغین مهدویت با عنوان فجر کاذب تولید شد.

این دوره که به همت پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه طراحی و تولید گردیده است. در قالب سی قسمت در دسترس علاقمندان به حوزه مهدویت قرار گرفت.
 

به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه  یازدهمین پیش نشست علمی کنفرانس تبلیغ جهانی دین با همکاری دبیرخانه این کنفرانس با موضوع الگوی تبلیغ بینا مذهبی در عرصه بین المل برگزار گردید

به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه  دوازدهمین پیش نشست علمی کنفرانس تبلیغ جهانی دین با همکاری دبیرخانه این کنفرانس با موضوع الگوی تبلیغ بینا مذهبی در عرصه بین المل برگزار گردید

این نشست با حضور استاد محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرتضی نوروزی (استاد و پژوهشگر حوزه و دانشگاه) و اعضا و پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه در تاریخ 20 مهر ماه سال 1400 در واحد آموزش این مرکز برگزار گردید .

برای مشاهده بیشتر روی لینک کلیک فرمایید .

 

 


این نشست با حضور استاد محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین غلامی جامی (کارشناس ادیان و فرق اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی) و اعضا و پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه در تاریخ 1 مهر ماه1400 در واحد آموزش این مرکز برگزار گردید .

ایشان در این نشست به تبیین پراکندگی جغرافیایی اهل سنت ایران و تفاوت آرا و عقاید ایشان پرداختند.

از سلسله نشست های جریان شناسی نشست دوم "روش‌های تبلیغی در مناطق تلفیقی شیعه و اهل سنت" به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از فرا سی ام اس