معرفی مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه
مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه مجموعه ای علمی و فرهنگی است که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت فرهنگ و تولید محصولات فرهنگی در زمینه های مورد نیاز، در سال 1386 در مشهد مقدس شروع به فعالیت نمود.
این مجموعه با در نظر گرفتن مقتضیات زمان و نیازهای جهان اسلام و در راستای ترسیم تمدن نوین اسلامی و با هدف همراه نمودن عنصر پژوهش و فرهنگ و ارائه آن در قالب های به روز اقدام به نگارش طرح های مختلف فرهنگی نمود که نتیجه ی آنها به ثمر نشستن محصولات علمی و پژوهشی در قالب نرم افزارهای چند رسانه ای می باشد.
این مجموعه با شناسایی و جذب طلاب و دانشجویان نخبه در عرصه های فرهنگی ، علمی، اجتماعی و غیره به ایجاد گروه های پژوهشی در سطوح مختلف روی آورد تا با بهره گیری از مستند سازی علمی مباحث به فعالیت های فرهنگی در این زمینه عمق و جهت ببخشد.
مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه تاکنون با تولید بیش از 20 اثر در قالب های کتاب و نرم افزار و در موضوعات به روز و قالب های جدید، با همکاری مراکز علمی و فرهنگی مختلف، جهت زمینه سازی برای تولیدات روزافزون تلاش ویژه ای می نماید.
مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه با توجه به چشم انداز و اهداف مخصوصی که در زمینه مباحث علمی و فرهنگی دارد از تمامی پژوهشگران در حوزه های مرتبط جهت همکاری با این مرکز دعوت به عمل می آورد.
امید است با تلاش بی وقفه در این زمینه موجبات خوشنودی قطب عالم امکان حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا له الفداء) ونائب برحق ایشان فراهم آید. انشاءالله

 

صاحب امتیاز سایت:

مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه

هیئت تحریریه سایت:

روح الله سعیدی فاضل

سید رضا مهدوی

علی سعیدی فاضل

مسئول فنی سایت:

سید رضا مهدوی


 

 

 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید ...


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از فرا سی ام اس